Казки світу. Русалка

50.58 грн.

59.50 грн.

rating
  • Видавництво: Пегас
  • ISBN: 978-617-708-422-7
  • Наявність: 1
    

 Найкращою анотацією до цієї книжки будуть такі слова: «Виховуємо особистість разом із героями казок різних народів світу». 

 Творчість видавництва «Пегас» пов’язана з розумінням того, що розвиток дитини невід’ємний від емоційного стану. А її настрій, у свою чергу, неможливий без дитячої книги, в якій подано кращі казки, що їх люблять і перечитують ось уже стільки років люди різного віку. 

 Пропонована книга казок навчить дитину співпереживати з героями, розвиваючи і збагачуючи тим самим її емоційний внутрішній світ. Співчувати Білосніжці, коли вона засне мертвим сном від зачарованого яблука, і радіти, коли принц розбудить її. Шкодувати, читаючи, що Дюймовочка мусить от-от спуститися на все життя у безпросвітну нору до крота. Співпереживати Червоній Шапочці і гніватися на Вовка, якому вона повірила.

 Усі ці казкові історії подані в цій збірці. Тут і кіт у чоботях здійснює свій хитромудрий задум, щоб ощасливити меншого сина мірошника. Тут і Попелюшка приміряє загублений кришталевий черевичок, що його вона загубила на балу. І головне, на юного читача чекає яскравий феєрверк позитивних емоцій.


Характеристика
Тема Казки
Видавництво Пегас
Серія Скринька казок
Мова Українська
Сторінок 64
Обкладинка Тверда
Формат 205х255
Папір Офсет

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре